Hakkımızda

Güçlü İndüksiyon Sistemleri

Bugün gelinen konum itibariyle Ar-Ge çalışmalarının büyük bölümünü tamamlamış, değişik makine yapılarına göre ortaya çıkarmış olduğu konseptlerini üretebilir bir hale gelmiştir. Kuruluşun ülkemizin değişik bölgelerinde dövme, ısıtma şekilleme, sertleşme ve kaynak yapma amaçlı pek çok indüksiyon ısıtma sistemi hem elektronik hem de mekanik olarak tasarlanmış olup hali hazırda faal olarak kullanılmaktadır.

2004 yılında TÜBİTAK tarafından yüzey sertleştirme konulu bir projesi destekleme kapsamına alınmış olup, Nisan 2006’da başarı ile sonuçlanmıştır. Firmamız Muradiye Organize Sanayi Bölgesinde (Manisa) 1.200m2 alanda çalışmalarına devam etmektedir. Kurulumuz Ar-Ge konusunda Dokuz Eylül Üniversitesi Elektronik Bölümü ile Celal Bayar Üniversitesi Metalurji Bölümlerinden destek ve danışmanlık alabilmektedir.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışına indüksiyon makinaları yaparak, büyüyerek en çok tercih edilen lider işletme olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye'nin ve Dünya'nın güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Our Strategic Sustainability

Tumblr photo booth normcore, Bushwick Brooklyn hella fixie YOLO locavore umami Shoreditch. 3 wolf moon selfies readymade slow-carb, 90’s craft beer synth sustainable. Lomo raw denim hoodie, ennui tilde trust fund gentrify Neutra Intelligentsia lumbersexual cornhole authentic.

Leadership with Integrity

Innovative Engineering

Focus On Our Clients

High Quality Professionals

LeaderShip Team

[themewing_team count=”5″ column=”4″ auto_play=”false” pagination=”false”]